PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKYBRNO A OKOLÍ HANÁ LITOVELSKÉ POMORAVÍ NÍZKÝ JESENÍK HRUBÝ JESENÍK ŠUMPERK OKRES JESENÍK HLAVNÍ STRANA OKRES PŘEROV OKRES PROSTĚJOV OKRES OLOMOUC ŠUMPERK OKRES JESENÍK ČESKÁ REPUBLIKA
Úterý 15.07.2025
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Krajský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Olomoucký kraj
Zajímavosti kraje
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
Sdružení a spolky
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality a zprávy
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Kongresy a konference
LÁZEŇSTVÍ
TURISTIKA A VOLNÝ ČAS
KULTURA, ZÁBAVA, SPORT
FOLKLÓR A TRADICE
PŘÍRODA A JEJÍ OCHRANA
UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Další stravování
Gastronomické speciality
OBCHOD A SLUZBY
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti k prodeji
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba

Hajný Josef Debelka v Hradišti na Písku

Seznam archiválií (6):

Protokoly 1881: 684.

Datum na listině: 29.09.1881 Den přijetí: 30.09.1881 Vztah k listině: Obsah

Rábský lesník pan Jan Jenek oznamuje, že Josef Dobelka ze Srchu, hajný v Hradišti na Písku, zastihl Jana Štancla ze Srchu při líčení pastí na koroptve.

Protokoly 1882: 904.

Datum na listině: 25.11.1882 Den přijetí: 26.11.1882 Vztah k listině: Obsah

Hlášení rábského lesníka pana Jana Jenka na pytláky Josefa Valentu a Šalandu z Němčic kvůli napadení hajného Josefa Debelky s přiložením kamene jakožto předmětu doličného.

Protokoly 1884: 742.

Datum na listině: ? Den přijetí: 18.06.1884 Vztah k listině: Obsah

Ustavení panských hajných a polních hlídačů (dosl. lesních a polních hajných, pozn. překladatele) na základě výnosu ředitelství statků a dolů [pana Richarda svobodného pána Drasche von Wartinberg ve Vídni], datovaného ve Vídni 30. května 1884 č. 1122, s přidělením ročního platu a vyrozuměním [příslušných] zaměstnanců: Václav Bulíček, hajný v Dolanech, Vincenc Horyna, hajný ve Ždánicích, Josef Horyna, hajný v Hrádku, František Jeřábek v Čeperce, Josef Voříšek v Čeperce, Josef Debelka v Hradišti na Písku, Josef Pleskot ve Studánce, František Hošek ve Veské, Jan Hošek v Žáravicích, Josef Čeliš v Bukovce, Václav Mareš v Břehách, Josef Kutina v Břehách.

Protokoly 1884: 1415.

Datum na listině: ? Den přijetí: 22.10.1884 Vztah k listině: Odesílatel

Hlášení kasalického hajného Josefa Debelky na Marii Bosákovou z Pravů kvůli způsobeným lesním škodám ve výši 1 zlatý 50 krejcarů.

Protokoly 1884: 1741.

Datum na listině: ? Den přijetí: 21.12.1884 Vztah k listině: Adresát

Lesnickému personálu panství [adresována] vyrozumění o provedení měsíční uzávěrky za prosinec 1884.

Protokoly 1884: 1750.

Datum na listině: 08.12.1884 Den přijetí: 23.12.1884 Vztah k listině: Obsah

Josef Jeník, učitel školy v [Rohovládově] Bělé, sděluje, že hajný Josef Debelka uhradil nájem za rok 1885 ve výši 20 zlatých za pozemek, který mu byl pronajat.

Copyright 1998-2025 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA