PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY HANÁ LITOVELSKÉ POMORAVÍ NÍZKÝ JESENÍK HRUBÝ JESENÍK ŠUMPERK OKRES JESENÍK HLAVNÍ STRANA OKRES PŘEROV OKRES PROSTĚJOV OKRES OLOMOUC ŠUMPERK OKRES JESENÍK ČESKÁ REPUBLIKA
Neděle 22.04.2018
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Krajský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Olomoucký kraj
Zajímavosti kraje
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
Sdružení a spolky
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality a zprávy
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Kongresy a konference
LÁZEŇSTVÍ
TURISTIKA A VOLNÝ ČAS
KULTURA, ZÁBAVA, SPORT
FOLKLÓR A TRADICE
PŘÍRODA A JEJÍ OCHRANA
UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Další stravování
Gastronomické speciality
OBCHOD A SLUZBY
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti k prodeji
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba

ÚTERNÍ GLOSY 31.01.2017

Miroslava Macka

Z vykrucování, vytáčení a obkecávání ministra obrany Stropnického, když byl včera v Radiožurnálu tázán na parametry kybernetického špiclování (pardon, kybernetické ochrany nás všech) se dalo z nevyřčeného usoudit jediné: bude pečlivě sledována jen vytipovaná skupina osob, přičemž zařazení do takové skupiny potenciálních „narušitelů“ bude závislé na libovůli úředníků s khaki mozky a mocných politiků v pozadí.

V České republice bylo v loňském roce registrováno neuvěřitelných 128 tisíc „neziskových“ organizací. Od státu, krajů či obcí (tedy z našich kapes) získaly 16,5 miliardy korun. Prostřednictvím dotací a grantů se jim též přerozdělily stovky milionů korun, které pocházejí z Norských fondů či fondů Evropské unie.
Tento Augiášův chlév vymést, to bude tedy opravdu herkulovská práce!

Pavel Hasenkopf:
Před osmi lety to byl právě Kalousek, kdo založil TOP09 jako stranu pro lidi prchající tehdy z ODS a KDU. Vize tehdy zněla vytvořit českou alternativu německé CDU, sáhnout si aspoň na 30% hlasů ve volbách a stále méně oblíbenou ODS a slizáckou KDU-ČSL odeslat na politický hřbitov. Ta písmenka v názvu znamenají T jako tradice, O jako Odpovědnost a P jako Prosperita.
Již první cíl se splnit nepodařilo, TOP zůstala s ODS silově půl na půl, 30% se nekonalo. Lidovce sice na čas vypudili ze Sněmovny, ale ti se jako obvykle otřepali a vesele na všechny strany škodí dál, dokonce TOPce přebrali starosty.
Ani ideologicky to moc nevyšlo, do strany nalezli a prosadili se v ní všemožní modernisté, kteří nejenže vůbec nechápou, co jsou tradiční hodnoty (třeba že rodinu tvoří otec, matka a děti), ale svými životy a názory tyto tradiční hodnoty zadupávají do země, vůbec nechápou význam slova odpovědnost a prosperovat budou vždy jen na úkor druhých.
Nastal čas tenhle pokus odpískat - ten původní z 2009. Kalousek to zjevně pochopil, proto vedle sebe postavil na podium Dominika Feriho, který v sobě ztělesňuje vše to, čím TOPka nikdy nechtěla být, a tím TOPce zatloukl pomyslný hřebík do rakve.
V ČR chybí obyčejná konzervativní strana, která se nebude stydět za to, že je konzervativní a nebude nadbíhat lidem, kteří jsou jejími přirozenými nepřáteli

Ladislav Větvička na facebooku:
...mám pocit, že žijeme podobnou dobu jako když Adolfa Hitlera zvolili kancléřem....
...je bezzásadový a nezodpovědný jako Hitler. V podstatě je mnohem nebezpečnější než Hitler, protože má k dispozici mohutný vojenský arzenál, včetně atomových zbraní...
...jeho voliči jsou jako ti obyčejní, bodří sedláci, kteří ho v roce 1933 zvolili v nacistickém Německu...
(Tři výroky jsou z levicového amerického tisku z roku 1980, kdy vyhrál Ronald Reagan)

Zdeněk Švrček:
Každodenně sleduji, jak se naše veřejnonesvéprávná ČT mění kontinuálně z volebního štábu H.Clintonové v centrum protitrumpovské agitace. Už je to spíše k smíchu, kdyby to nebylo pořád tak k pláči.

Dobrá otázka:
Proč muslimové bojují za svá práva v Evropě a ne v muslimských zemích?

Češi jsou smějící se bestie:
Nevyčítejte Babišovi, že mluví jak blb! Vždyť mluví ke svým voličům!

DALŠÍ INFORMACE: MACEK Miroslav (1944)
Zveřejněno 31.01.2017
Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
    TURISTIKA