PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY HANÁ LITOVELSKÉ POMORAVÍ NÍZKÝ JESENÍK HRUBÝ JESENÍK ŠUMPERK OKRES JESENÍK HLAVNÍ STRANA OKRES PŘEROV OKRES PROSTĚJOV OKRES OLOMOUC ŠUMPERK OKRES JESENÍK ČESKÁ REPUBLIKA
Pátek 25.05.2018
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Krajský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Olomoucký kraj
Zajímavosti kraje
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
Sdružení a spolky
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality a zprávy
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Kongresy a konference
LÁZEŇSTVÍ
TURISTIKA A VOLNÝ ČAS
KULTURA, ZÁBAVA, SPORT
FOLKLÓR A TRADICE
PŘÍRODA A JEJÍ OCHRANA
UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Další stravování
Gastronomické speciality
OBCHOD A SLUZBY
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti k prodeji
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba

PÁTEČNÍ GLOSY 31.03.2017

Miroslava Macka

Kdyby bylo jen draho! Je dokonce předrahošováno!Bolševický nápad, aby se na alimentech nezodpovědných lidí podíleli všichni daňoví poplatníci, bude testem, zda v naší společnosti opravdu existuje dostatek idiotů, kteří jsou ochotni se na této komunistické zhovadilosti finančně podílet.Vždy je mi podezřelé, když u někoho v životopisu chybí nebo je velmi děravé období 1968 - 1989, i když je to prezidentský kandidát.Morální kodex hnutí ANO dříve:

Reprezentant, proti němuž je zahájeno trestní stíhání, neprodleně rezignuje na volený mandát, na svou funkci ve Hnutí a na členství ve Hnutí.

Morální kodex hnutí ANO nyní:

Reprezentant, proti němuž je podána obžaloba pro úmyslný trestný čin nebo nedbalostní trestný čin spáchaný v souvislosti a ve spojení s výkonem veřejné funkce…

Zdá se, že se ještě dočkáme další úpravy:

Reprezentant, který sedí na Mírově, vykonává svoji funkci z místa svého pobytu…Pokud nebudou eurohujeři protestovat proti referendu o nezávislosti Skotska, jistě nebudou protestovat proti referendu o nezávislosti Katalánska či Donbasu…Rakousko schválilo zákaz zahalování na veřejnosti. Rozhodnutí znamená zejména zákaz veřejného nošení burek, nikábů a dalších oděvů muslimek, které jim zakrývají tvář. Vládní koalice lidovců a soc. dem. se na této restrikci v zásadě shodla už v lednu. Jde o součást integračního programu, do nějž zařadila i zákaz rozdávání koránů a povinnost migrantů vykonávat bezplatné obecně prospěšné práce. „Jen tak si mohou lidé získat respekt většinové společnosti,“ prohlásil ministr pro integraci a zahraničí, lidovec Sebastian Kurz. Kdo bude tyto práce odmítat, přijde o část podpor“.

Dodávám:

I kdyby rakouští Svobodní v parlamentních volbách nevyhráli, toto je pozitivní důsledek jejich politiky, neboť beze strachu z nich by to vládní koalice nikdy neučinila.Policie má záznam z bezpečnostní kamery, jak zloděj krade psa. Zveřejnit jej - a díky tomu zvýšit šanci, že se pes najde - ale nemůže. Zvíře má totiž podle policistů cenu pouze čtyři tisíce korun, a jeho krádež je tak pouhý přestupek. A protože nejde o trestný čin, policie by zveřejněním fotografie zloděje poškodila jeho právo na ochranu soukromí.

Tolik včerejší zpráva z Prahy. Jeden by řekl, že to už není Kocourkov, ale blázinec. Jenže v blázinci bývá alespoň ředitel normální…Gilbert Keith Chesterton:

Člověka jsme dnes povýšili na kult, ale Homo deus, jenž má žít v mrtvém vesmíru beze smyslu, bez hranic domova, bez národa a bez zděděné kultury je ztracen, je sám a vykořeněn. Stává se bezdomovcem vlastního já.Čtenář glos P. K. mi napsal:

Jen postřeh k zmínce o znojemských trzích. Na celé kauze je nejvtipnější vyjádření znojemské radnice, která "žádný problém neregistruje". Takže se zamýšlím, čím to je. Napadají mě snad jen dvě varianty. První, že naši političtí reprezentanti příliš do centra města nechodí, i když je radnice přímo uprostřed, protože "do práce" jezdí zásadně autem. Druhý, že problém ani vidět nemůžou, když náš starosta, toho času též poslanec, podpořil EET svým hlasem ve sněmovně.Bradáčová prý nemůže o vyšetřování Čapího hnízda nic sdělovat. Takže tiskovka, kolik v něm bylo zabaveno peněz, zlata a kabelek, nebude?Češi jsou smějící se bestie:

Na přírodní zákony se lze spolehnout absolutně: přiletěli tažní ptáci - zase bude jaro! Přiletěl Švejnar - zase budou volby!

DALŠÍ INFORMACE: MACEK Miroslav (1944)
Zveřejněno 31.03.2017
Copyright 1998-2018 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA