PO RUSSKI POLSKI FRANCAIS DEUTSCH ENGLISH ČESKY HANÁ LITOVELSKÉ POMORAVÍ NÍZKÝ JESENÍK HRUBÝ JESENÍK ŠUMPERK OKRES JESENÍK HLAVNÍ STRANA OKRES PŘEROV OKRES PROSTĚJOV OKRES OLOMOUC ŠUMPERK OKRES JESENÍK ČESKÁ REPUBLIKA
Sobota 05.12.2020
VYHLEDÁVÁNÍ
  Vyhledávací centrum
Krajský REJSTŘÍK
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Olomoucký kraj
Zajímavosti kraje
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
Sdružení a spolky
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality a zprávy
Kalendář akcí v kraji
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
Veletrhy a výstavy
Kongresy a konference
LÁZEŇSTVÍ
TURISTIKA A VOLNÝ ČAS
KULTURA, ZÁBAVA, SPORT
FOLKLÓR A TRADICE
PŘÍRODA A JEJÍ OCHRANA
UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, motoresty
Penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Další stravování
Gastronomické speciality
OBCHOD A SLUZBY
  Služby motoristům
Služby
Obchod
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti k prodeji
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba

SOBOTNÍ GLOSY 24.10.2020

Miroslava Macka

Copak vám na tom není jasné, kreténi?
Poslanec Faltýnek, maje na paměti blaho národa, celý den jednal s komunisty ve sněmovně, aby nebyli proti příjezdu amerických doktorů, a když je přesvědčil, chtěl o tom pochopitelně informovat ministra zdravotnictví Prymulu. Ten ovšem ještě pozdě večer zařezával na ministerstvu. Faltýnek sice bydlí v Podolí, takže má ministerstvo zdravotnictví při cestě, ale dostal chuť na kávu, kterou na ministerstvu vaří nevalnou, a tak zavolal kamarádovi, který vlastní skvělou restauraci na Vyšehradě, aby jim ji otevřel. Pak zavolal ministrovi a řekl mu souřadnice restaurace, neboť mu nutně musí sdělit, že komunisté souhlasí, a tak ministr vyrazil na schůzku, ovšem vzhledem k blízkosti kostela měl dojem, že se scházejí na jakési faře. A protože byl zrovna v Praze, kde se zdržel do pozdního večera nákupy pro manželku, ředitel ostravské nemocnice, která se má podílet na plošném testování na koronavirus na Ostravsku a Faltýnek má v ANO na starosti nejen mýtné brány, ale též to testování, zavolal mu též, ať dorazí. Všichni vzorně přijeli v maskách, jen při pití kávy si je pochopitelně sundali, vzájemně se poinformovali a rozjeli se domů, přičemž si ministr na chvíli, chviličku sundal masku. A co čert nechtěl, vyfotografovali ho přitom paparazzi, kterým dal někdo, kdo nemá rád Prymulu, neboť mu závidí jeho výkonnost a popularitu, echo, a ti měli to štěstí, že ho načapali bez masky, protože kdyby ji měl, jeli by tam naprázdno.
A to je všechno, milí kreténi, kteří jste schopni si dokonce myslet, že si ti skvělí hoši někde v závětří dojednávali nějaké ty kšeftíčky, neboť někdo přece ty miliardy za různé testy, respirátory a další koronavirové propriety shrábnout musí.

DALŠÍ INFORMACE: MACEK Miroslav (1944)
Zveřejněno 24.10.2020
Copyright 1998-2020 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
    TURISTIKA